První intimní mýdlo je velká věc!

Trápí vaši dceru svědění, pálení, začervenání nebo opruzeniny, ačkoliv už nenosí plínku? Nejvyšší čas začít s intimní hygienou!

Zase to měla celé červené, říkala jsem
si, že jí to snad vezmu mým
intimním mýdlem…

To ať tě ani nenapadne! Má úplně
jiné pH a tím pádem i jiné potřeby!

Aha, tak obyčejné mýdlo?

A co takhle mýdlo speciálně na tyto
problémy určené? 🙂 Třeba GYNELLA
intimní mýdlo pro děti.
Dej vědět, jestli to pomohlo, držím palce!

Důležité je začít včas!

S intimní hygienou u malých slečen se doporučuje začít mnohem dříve, než s příchodem první menstruace. Ideální doporučený věk jsou dokonce už dva roky. Správnou hygienou se dá předejít spoustě problémům, o kterých jste si možná doposud myslela, že “se prostě tak dějí”, jako je začervenání, svědění, pálení nebo třeba nepříjemné opruzení. S pravidelností v hygieně se také vštěpuje správný návyk v péči o sebe, který se bude hodit i v pozdějším věku. Důležité je ale zvolit správné produkty.

Správný produkt a správné bylinky

Důrazně se nedoporučuje používat mýdla na intimní hygienu dospělých žen, protože pH vaginy menstruujících žen a dívek, které menstruaci ještě nemají, se liší. GYNELLA intimní mýdlo pro děti obsahuje bylinky jako heřmánek, který zklidňuje nebo šalvěj, která působí protizánětlivě.

Maminky si tento produkt chválí hned z několika důvodů. Kromě toho, že je bez parfemace, nepálí ani neštípe, je i velmi praktický. Balení s pumpičkou je vhodné pro ty nejmenší, aby ho mohli používat sami. Zároveň se nestane, že se mýdlo zbytečně vylije.

Od 2 let

Bylinné výtažky

GYNELLA dětské intimní mýdlo

Kdy začít s intimní hygienou vaší dcery? Včera bylo pozdě! Zařaďte správnou péči do každodenní rutiny a předcházejte tak problémům dřív, než stačí vůbec vzniknout. A to za pomoci bylinek jako je heřmánek či šalvěj nebo léčivé složky allantoin, kterou najdete v různých druzích rostlin.

pálení

svědění

zarudnutí

úleva

184 Kč s DPH

GYNELLA Solution maminka a dcera

Tak si vše objednejte jednoduše společně! Sada pro maminku a dceru obsahuje produkty řady GYNELLA Intimate, které mají speciálně upravené pH, a proto jsou vhodné pro každou věkovou skupinu dívek a žen. Pro ty nejmenší jsme vyvinuli šetrný mycí gel vhodný pro dívky od dvou let po první menstruaci.

Co v balíčku najdete?

  • Osvěžující intimní mycí gel
  • Jemnou pěnu se zklidňujícími účinky k mytí i holení
  • Šetrný dětský intimní gel

682 Kč s DPH

Bez štípání, bez vůně, bezvadné

GYNELLA intimní mýdlo pro děti je prostě bezvadné! A jeho užívání je zcela bez vůně i bez nepříjemného štípání. Bylo stvořeno speciálně pro potřeby dětí, pro které jsou intimní přípravky na mytí pro ženy kvůli odlišnému pH zcela nevhodné.