Zpruzená lepší než opruzená!

Trápí vaší dceru svědění, pálení, začervenání nebo opruzeniny, ačkoliv už nenosí plínku? Nejvyšší čas začít s intimní hygienou!

Zase byla celá opruzená, myslela jsem, že to
skončí s nošením plíny a vůbec.
Nevím, co s tím 🙁

A jak jste na tom s intimní hygienou?

No myje se 🙂

To je mi jasné 🙂 ale zkusila bych
GYNELLA intimní mýdlo pro děti,
je určené přesně na tyto problémy.
Dej vědět, jestli to pomohlo, držím palce!

Důležité je začít včas!

S intimní hygienou u malých slečen se doporučuje začít mnohem dříve, než s příchodem první menstruace. Ideální doporučený věk jsou dokonce už dva roky. Správnou hygienou se dá předejít spoustě problémům, o kterých jste si možná doposud myslela, že “se prostě tak dějí”, jako je začervenání, svědění, pálení nebo třeba nepříjemné opruzení. S pravidelností v hygieně se také vštěpuje správný návyk v péči o sebe, který se bude hodit i v pozdějším věku. Důležité je ale zvolit správné produkty.

Správný produkt a správné bylinky

Důrazně se nedoporučuje používat mýdla na intimní hygienu dospělých žen, protože pH vaginy menstruujících žen a dívek, které menstruaci ještě nemají, se liší. GYNELLA intimní mýdlo pro děti obsahuje bylinky jako heřmánek, který zklidňuje nebo šalvěj, která působí protizánětlivě.

Maminky si tento produkt chválí hned z několika důvodů. Kromě toho, že je bez parfemace, nepálí ani neštípe, je i velmi praktický. Balení s pumpičkou je vhodné pro ty nejmenší, aby ho mohli používat sami. Zároveň se nestane, že se mýdlo zbytečně vylije.

Od 2 let

Bylinné extrakty

GYNELLA dětské intimní mýdlo

Kdy začít s intimní hygienou vaší dcery? Včera bylo pozdě! Zařaďte správnou péči do každodenní rutiny a předcházejte tak problémům dřív, než stačí vůbec vzniknout. A to za pomoci bylinek jako je heřmánek či šalvěj nebo léčivé složky allantoin, kterou najdete v různých druzích rostlin.

pálení

svědění

zarudnutí

úleva

179 Kč s DPH

Aby se na nic důležitého nezapomnělo!

Nemusí to být jen každodenní povinnosti, snadno z toho může vzniknout i zábava! My dospělí také rádi usínáme s pocitem odškrtaného to-do listu, tak proč by to podobně neměly mít naše děti. Díky motivační kartě nemají šanci zapomenout na nic důležitého, ať už se jedná o čištění zoubků nebo třeba čtení pohádky.

Produkt pro vás: DOPLNIT

Hodnocení (126)

GYNELLA Flora

Bránit se musí umět každý. I vaše vaginální mikroflóra. Díky těmto probiotikům prakticky nic nehrozí. Vagině. Vy i tak raději třeba nechoďte potmě sama.

399 Kč

Průvodce pro rodiče, kteří chtějí mluvit se svými dětmi

Ošíváte se jen při té představě, že společně usedáte ke stolu a otevíráte nepříjemné téma? Není nejmenší důvod! Náš průvodce vám poradí, jak se o intimních záležitostech bavit, jak nazývat věci pravými jmény a jaká by ta jména měla ideálně být. Proberte, kde končí vulva a začíná vagina a mějte tak jednou provždy jasno. Intimita je přirozená záležitost, není to žádná věda. A čím dřív si vše vysvětlíte, tím líp!

Produkt pro vás: DOPLNIT

Gynella Silver Caps

Hodnocení (208)

GYNELLA Silver Caps

Podporuje léčbu a hojení, řeší problémy. Ideální partner. Taky nezabírá téměř žádné místo, vejde se do kabelky, dělá vše, co slíbí. Prostě jak říkám, ideální partner.

498 Kč

Opruzení? Tak to prrrr!

Zkroťte tyto nepříjemné problémy jednou pro vždy a začněte s intimní hygienou vaší slečny včas, přesněji ještě dnes.