Co přát největšímu nepříteli? Neustále se vracející zánět močových cest!

Jste inventářem všech dostupných antibiotik i volně prodejných léků, bylin i modliteb. Po sexu jste v životě nezažila žádné dodatečné povídání ani mazlení, vždy rovnou utíkáte na wc a do sprchy. Jste nejlepší teoretický znalec zánětů močových cest na světě. JENŽE ONO SE TO POŘÁD VRACÍ!

Jste inventářem všech dostupných antibiotik i volně prodejných léků, bylin i modliteb. Po sexu jste v životě nezažila žádné dodatečné povídání ani mazlení, vždy rovnou utíkáte na wc a do sprchy. Jste nejlepší teoretický znalec zánětů močových cest na světě. JENŽE ONO SE TO POŘÁD VRACÍ!

Brusinky, litry urologického čaje, sprchování po sexu,
modlení…Chápeš, že už jsem zkusila
snad úplně všechno?! A nic?

GYNELLU taky? 🙂

Dobře, tak všechno ne. Zkusím jí dát šanci!

Seznamte se s vašimi novými nejlepšími přáteli!

Brusinky, D-manóza, laktobacily ale i borůvky, extrakt z Echinacea. Tyto účinné látky jsou opravdová podpora při řešení opakujících se zánětů močových cest. Je dobré jim rovnou pomocí správných produktů předcházet. Protože pak už se řeší jen slzami, modlitbami, popíráním a tou nejhorší bolestí, kterou si jen dokážeme představit. Au, já vím, taky jsem si na to teď úplně vzpomněla.

Proč vám to bude klapat? Protože fungují a mohou je užívat i těhotné ženy!

Inovativní řešení kombinuje to nejlepší z probiotik, D-manózy, brusinek, borůvkové šťávy a extraktu z Echinacea. Zkrátka složky, které jsou ověřené a zároveň přírodního původu, takže absolutně neškodné v těhotenství, kdy záněty močových cest umí pěkně potrápit.

Žena si sice díky antibiotikům zaléčí infekci, nicméně si rozhodí vaginální mikrobiom, a tak kromě ordinace svého obvodního lékaře končí často také v ordinaci gynekologa, tentokrát s kvasinkovou infekcí. Je to opravdu začarovaný kruh, kdy se potíže stále vracejí a střídají, a tak je důležité léčit vaginální i močové potíže zároveň. K antibiotikům je třeba užívat i vaginální probiotika a mikrobiom zase podpořit volně prodejnými preparáty, vysvětluje MUDr. Kristýna Koutná.

Laktobacily

Cystilab obsahuje laktobacily ve vysoké koncentraci 3 miliardy CFU v denní dávce. Lactobacillus je tělu vlastní bakterie, která osidluje zdravé tkáně (například prostředí střeva, pochvy atd.).

Brusinkový extrakt

Podporuje přirozenou imunitu. Navíc doplňuje synergicky sílu ostatních složek obsažených v tomto doplňku stravy.

Borůvková šťáva

Borůvky působí jako silný antioxidant, chrání buňky před volnými radikály.

*Extrakt z Echinacea

Podporuje zdraví a normální funkci močových cest. Podílí se také na podpoře přirozené obranyschopnosti organismu. *Extrakt z Echinacea má pozitivní vliv na zdraví a normální funkci močových cest. Podílí se také na podpoře přirozené obranyschopnosti organismu.

D-manóza

Je to jednoduchý cukr, který se přirozeně vyskytuje v organismu a v přírodě ho najdete v některých druzích ovoce. V těle se nemetabolizuje, vylučuje se ledvinami do močového měchýře a odtud dále do močových cest. Bakterie se v moči navážou na D-manózu a ta je rychle odplaví ven z těla. Každá dávka Cystilabu ve formě intenzivní péče (3 sáčky) obsahuje 3 000 mg D-manózy.

Dbejte na důkladnou hygienu, dostatečně pijte

Unikátní spojení 5 látek

GYNELLA Cystilab

Cystilab a čůrání po sexu. Jedenácté přikázání, když modlení přestane na záněty močových cest účinkovat. GYNELLA® Doplněk stravy v podobě chutného nápoje pro podporu zdravých močových cest. Obsahuje unikátní kombinaci probiotik, D-manózy, brusinek, borůvkové šťávy a extraktu z Echinacea purpurea.

bolest v podbříšku

pálení při močení

tlak v podbříšku

zánět močových cest

úleva

458 Kč s DPH

GYNELLA Solution močové cesty

Balíček sestavený na míru ženám, které trápí záněty močových cest. Tato kúra je doporučována i preventivně. Podpořte správnou funkci močových cest a přirozené imunity. Navíc takto v balíčku s 10% slevou.

Co v balíčku najdete?

1. GYNELLA® Cystilab – doplněk stravy v podobě chutného nápoje pro podporu zdravých močových cest

2. GYNELLA Flora – první vaginální paraprobiotikum v podobě čípků, které chrání pochvu před rozvojem infekcí, stimulují přirozenou vaginální imunitní obranyschopnost

3. GYNELLA Intimate Wash je intimní gel pro každodenní hygienu obsahující kyselinu mléčnou pro podporu hydratace a úpravu pH a borovicovou silici, která má antiseptické účinky

1 773 Kč s DPH

Jedenácté přikázání, když modlení přestane na záněty močových cest účinkovat.

Pálí mi to dost na to, abych věděla, že hned jak to zase začne pálit, už je většinou na všechno pozdě. GYNELLA Cystilab doporučuji brát i preventivně. Vaše GYNELLA.